Koncert Mirka Jędrowskiego z zespołem

Tu należy powiedzieć wprost. To co o nim mówią fani, ale zobaczyć w telewizji to jedno a zobaczyć Showmena Jędrowskiego i jego zespół na żywo to drugie. Mirek bezspornie jest jednym z najbardziej lubianych artystów ziemi śląskiej, wydał kilkanaście płyt. Niektóre z nich zdobyły tytuł złotej.

Mirosław Jędrowski jest autorem tekstów oraz muzyki. Jego piosenki są na listach każdego radia, które trafiają do serc i zdobywają popularność wśród słuchaczy. Gwiazda telewizji TVS częsty gość stacji telewizyjnych TVP 1, TVP 2, TVP Katowice. Zdobywca wielu prestiżowych nagród.

Największe przeboje to : Serca dwa, Jo nie wyjada stad, Dzwon Anabergu, Nasza Klasa S, Mamo ty serce mi dosz, Słodka chwila (video do tej piosenki zdobyło tytuł Teledysku Roku 2014 Śląskiej Listy Szlagierów).

Po jego koncercie ...

publiczności jest zawsze mało chcieliby jeszcze i jeszcze !!! A kobiety? No cóż to już inny temat, ale jedno jest pewne. Kochają go kobiety bo trafia do ich serc takimi piosenkami jak „Siedem pereł” „Jak zdobyć żonę” „Słodka chwila” „Bądź jak ptak” „Gdziekolwiek to jest”.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WYSTĘP?

Zaproś nas

Jeśli jesteś organizatorem imprezy i szukasz profesjonalnego zespołu, który uświetni Twoją imprezę skontaktuj się z nami lub pobierz i przeglądnij naszą najnowszą ofertę koncertową na sezon 2023.

Oferta artystyczna Jędrowski Show 2016