fbpx

Biesiada śląska

Mirek Jędrowski i jego zespół śląski to niekwestionowani królowie każdej biesiady! Ich obecność przeniesie Cię w barwny, wesoły świat przepełniony dobrą muzyką, zabawą oraz licznymi konkursami i innymi atrakcjami.

Biesiada Śląska z udziałem Mirka z zespołem to coś więcej niż zwykła zabawa. To autentyczne emocje, pozytywna energia i prawdziwie rodzinna atmosfera na scenie. To wszystko sprawi, że zespół biesiadny ze Śląska na długo zapadnie w Twojej pamięci i będziesz chciał przeżyć to wszystko jeszcze raz.

Na scenie wystąpi łącznie 7 osób, które w ciągu 3,5 godziny zapewnią Ci nie tylko doskonałą muzykę taneczną, która sprawi, że nogi same poniosą Cię na parkiet. To również skecze, przy których ubawisz się do łez, a także konkursy, które pozwolą Ci się skutecznie rozerwać. Towarzyszyć będzie temu przegląd oryginalnych, kolorowych strojów, które doskonale wkomponują się w klimat imprezy.

Na specjalne życzenie gości jesteśmy w stanie zagrać także bisy skeczów, które szczególnie przypadną do gustu zgromadzonej publiczności.

Biesiada, biesiada …

 

…. biesiada to swojska,

Tu panny wprost z wanny i chłopcy jak z wojska,

Kapela rżnie tutaj od ucha do ucha,

I jeden zatańczy a drugi posłucha,

Biesiada, biesiada to swojska biesiada,

Okazja to przednia i gratka nie lada,

Tu z ręki piosenki i tańce łamańce,

Tu towar i browar kołacze i grzańce.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WYSTĘP?

Zaproś nas

Jeśli jesteś organizatorem imprezy i szukasz profesjonalnego zespołu, który uświetni Twoją imprezę skontaktuj się z nami lub pobierz i przeglądnij naszą najnowszą ofertę koncertową na sezon 2020.

Oferta artystyczna Jędrowski Show 2016