fbpx

Karczma Piwna

W latach 80. XX wieku zagościł na stałe nowy typ imprezy, który do dziś cieszy się ogromną popularnością w środowisku górniczym. Karczma piwna to tradycyjna zabawa organizowana przez związki zawodowe bądź dyrekcję kopalni. Odbywa się ona według stałego rytuału. Uczestnicy siedzą po dwóch stronach stołu, oddzielnie młodsi i starsi górnicy, którzy współzawodniczą ze sobą na punkty.

Karczmy piwne odbywają się od połowy listopada do połowy stycznia. Jednak ich organizacją warto zająć się o wiele wcześniej, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wystarczy zarezerwować salę i kufle, a resztą zajmie się nasz zespół. Gwarantujemy humor, konkursy, dobrą muzykę i wspaniałą zabawę prowadzoną przez wyśmienitego wodzireja. Impreza prowadzona przez zespół Mirka Jędrowskiego to gwarancja niesamowitych wrażeń i wspomnień!

Gwarkom biorącym udział w Karczmie Piwnej Jędrowskiego piwo lepiej smakuje, a więc …

Lyj piwo do kufelka

Już dzwoneczka wieży słychać głos,

Kożdy spieszy dziś jak każe los,

Idą idą lisy jest już czas,

By nasz Prezes dziś powitał nas.

Lyj piwo do kufelka,

Lyj kwantum do gardełka,

Tańcować czas,

Dzisioj biesiadne ławy,

Gotowe do zabawy,

Śpiywają wraz !!!

Lyj piwo do kufelka,

Lyj kwantum do gardełka,

Biesiadować czas!

Teroz biesiadne ławy,

Gotowe do zabawy,

Zaśpiywają wraz!!!

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WYSTĘP?

Zaproś nas

Jeśli jesteś organizatorem imprezy i szukasz profesjonalnego zespołu, który uświetni Twoją imprezę skontaktuj się z nami lub pobierz i przeglądnij naszą najnowszą ofertę koncertową na sezon 2018.

Oferta artystyczna Jędrowski Show 2016
Share This