+48 535 142 732 kontakt@jedrowskishow.pl

Babski Comber

Ta impreza to perła w koronie Mirka Jędrowskiego i jego zespołu. Cykliczne imprezy dla Pań odbywają się w marcu, a bilety na nie są w większości wyprzedane już w listopadzie! Każdego roku Babski Comber ma inną tematykę, więc tutaj nic dwa razy się nie zdarza i możecie mieć Państwo pewność, że za każdym razem czeka Was potężna dawka humoru i dobrej zabawy. Na scenie występuje oczywiście Mirek z zespołem oraz dodatkowo zespół taneczny Diwa i tancerze. Wybierając babski comber na swoją imprezę, możecie Państwo wybrać motyw przewodni. Zrealizowaliśmy imprezy pod takimi hasłami jak np. „Seksmisja”, „Egipt – Grecja”, „Witaj szkoło na wesoło!”, „Same swoje, czyli Pawlaczki i Kargulowe”, Muppet Show, Siostry vs Siostry czyli Zakonnice kontra Pielęgniarki.

Zapewniamy dobrą zabawę, przepełnione humorem występy oraz dużą dawkę tanecznej muzyki, która porwie na parkiet każdą z pań!

Przewidywany czas występów to 3,5 godziny plus ewentualne bisy. Cena dojazdu na terenie Chorzowa (oraz w odległości do 100 km) zawarta jest w cenie występu. W innych przypadkach obowiązuje dopłata w wysokości 1,5 zł/km.

P.S. Drodzy Organizatorzy! Z euforią i szaleństwem pań musicie poradzić sobie sami.

Babski Comber Show

Do tej pory zrealizowaliśmy …

Same Swoje, czyli Pawlaczki i Kargulowe

Babskie Manewry

Witaj szkoło na wesoło!

Egipt – Grecja

Seksmisja

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ WYSTĘP?

Zaproś nas

Jeśli jesteś organizatorem imprezy i szukasz profesjonalnego zespołu, który uświetni Twoją imprezę skontaktuj się z nami lub pobierz i przeglądnij naszą najnowszą ofertę koncertową na sezon 2016/ 2017.

Oferta artystyczna Jędrowski Show 2016
Share This